SPRZEDAWCA GODNY ZAUFANIA

Jesteśmy na rynku od 2010 roku, co świadczy o wysokim poziomie naszych usług oraz bogatym asortymencie sklepu. Posiadamy w sprzedaży wiele renomowanych marek uznawanych i cenionych na całym świecie. Nie mielibyśmy szans utrzymać się tak długo, bez zaufania klientów.

DLACZEGO MY?

Nasza firma działa na rynku już przeszło 9 lat. Od tego momentu zdobyliśmy uznanie i zaufanie tysięcy klientów, którzy do nas wracają. Nasza działalność opiera się na sprzedaży detalicznej i hurtowej. Posiadamy szeroką ofertę części do telefonów, a przede wszystkim bogaty wybór akcesoriów tj. pokrowce, słuchawki, kable, baterie, folie, i wiele innych. W swojej ofercie posiadamy także sprzedaż e-papierosów. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalna obsługę.

WERYFIKACJA PRODUKTÓW

Zanim produkt trafi do sprzedaży jest przez nas sprawdzany pod względem uszkodzeń mechanicznych. Szkła i etui są weryfikowane także pod względem dopasowania do modelu telefonu, aby każdy klient otrzymał dokładnie to, czego szuka.

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Przy zamówieniach hurtowych, zamawiający ma możliwość negocjacji cen. Jesteśmy otwarci na wypracowanie indywidualnej współpracy.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

NAPRAWIONYCH TELEFONÓW

ZREALIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ

PODPISANYCH UMÓW

OPINIE

CO KLIENCI MÓWIĄ O NAS

 • Stawiają na zadowolenie klienta. Odbiór tego samego dnia co oddanie do serwisu. Telefon działa bez zarzutu.

  Grzegorz

  Leżajsk

 • Bardzo korzystna oferta cenowa, telefon super. Polecam.

  Daga

  Wierzawice

 • Bardzo sprawna naprawa. Obsługa na wysokim poziomie.

  Antoni

  Leżajsk

 • Duży wybór telefonów, ceny sprawdzałem i faktycznie są konkurencyjne. Polecam sklep.

  Wojtek

  Leżajsk